Oferty pracy

Przegląd ogłoszeń

Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 118 [vacancyId:protected] => 49 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => 48 [title:protected] => Medewerker Groentesnijderij [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Eindhoven [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => Nederland [functionId:protected] => [functionName:protected] => Medewerker Groentesnijderij [functionNameXml:protected] => Medewerker Groentesnijderij [cao:protected] => Groothandel Groenten en Fruit [employmentPeriod:protected] => Langere Periode [requiredWorkers:protected] => 4 [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] =>

Voor een mooi familiebedrijf in Einhoven zijn wij per direct op zoek naar ervaren productiemedewerkers in de verwerking van groenten en fruit. Het betreft fulltime werk en bij goed functioneren kun je hier jaren en jaren blijven werken en je natuurlijk verder ontwikkelen.

Het bedrijf heeft 2 verschillende afdelingen:

1. De groothandel

2. Productiehal

De vacature betreft een functie in de Productiehal.

[shortDescription:protected] =>

Voor een mooi familiebedrijf in Einhoven zijn wij per direct op zoek naar ervaren productiemedewerkers in de verwerking van groenten en fruit.

Het betreft fulltime werk en bij goed functioneren kun je hier jaren en jaren blijven werken en je natuurlijk verder ontwikkelen.

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Andrzej [contactEmail:protected] => [contactPhone:protected] => 0031 413 29 7777 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => Heeren foto.docx [hours:protected] => 38 [salary:protected] => € 13,27 [salaryMinimum:protected] => [salaryMaximum:protected] => [salaryType:protected] => hour [worktime:protected] =>

Er wordt gewerkt in verschoven diensten. Van maandag t/m vrijdag:

  • 06:00 uur - tot ca 15:00 uur, ook op zaterdag
  • 13:00 uur - tot ca 22:00 uur

Afhankelijk van de bestellingen werk je 7 tot 11 uur op een dag.

Dienst van 6:00uur werk ook op zaterdag. Dit is dan van 06:00 uur - tot ca 13:00 uur.

[offers:protected] =>

  • Vaste baan
  • Startsalaris € 13,27
  • Een bonus na een half jaar voor deze opdrachtgever werkzaam te zijn
  • Wekelijkse loonbetaling
  • Indien nodig bieden wij huisvesting aan voor onze Arbeidsmigranten
  • Indien nodig bieden wij een zorgverzekering aan voor onze Arbeidsmigranten
  • Opbouw van 25 vakantiedagen (dat zijn 5 dagen meer dan wettelijk bepaald)
  • Opbouw vakantiegeld
[demands:protected] =>

  • Je bent op zoek naar vast werk
  • Je hebt ervaring in productiewerk, bij voorkeur ook in de food
  • Kennis van de Nederlandse en / of Poolse taal (dit i.v.m. teamsamenstelling)
  • Je vindt het leuk om in een team te werken
  • Geen vakantie met Kerst-en/of Paasdagen: in aanloop is het altijd extreem druk en kan niet iedereen tegelijk op vakantie. Alles in goed overleg
  • Goede motivatie
  • Een autorijbewijs is een pre
[description:protected] =>

1. Groothandel

De vacature betreft een functie in de Productiehal.  De afdeling Groothandel zorgt er voor, dat er voldoende voorraad is voor de afdeling Productie.

De afdeling Prodcutie zorgt er voor dat de groentes volgens wensen van de klant gesneden en verpakt worden.

De diverse groentes en fruit worden gewassen, gesneden en verpakt op de afdeling Productie.

[companyProfile:protected] =>

Onze opdrachtgever is een familiebedrijf in de verwerking van groenten en fruit.

Dit doen zij al vele jaren tot volle tevredenheid van hun klanten.

Er wordt hard gewerkt door mensen met hart voor de zaak. Veel van onze medewerkers werken hier al vele jaren en weten wat er van hun verwacht wordt.

De opdrachtgever vindt jou belangrijk en zij doen hun best jouw werkomgeving zo prettig mogelijk te maken.

Ben jij de productiemedewerker die wij zoeken? Solliciteer dan nu!

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => 570x336_groenten_blog_3ef407c9.webp [vacancyHeroImage:protected] => [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] =>

[extraInformation:protected] => [lat:protected] => 51.441642 [lng:protected] => 5.4697225 [active:protected] => 0 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-03-26 14:37:13 [responsibilities:protected] => )

Krojenie i pakowanie warzyw

Kandyduj

48 24014 widoki Eindhoven 38 € 13,27

Opis

Dla naszego klienta w miejscowości Eindhoven zajmującego się przetwórstwem warzyw oraz owoców poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji / krojenie-pakowanie warzyw i owoców.

Firma składa się z 2 różnych oddziałów: hurtownia i produkcja warzyw ciętych.

Praca polega głównie na przygotowaniu różnego rodzaju sałatek z warzyw i owoców.

Oprócz krojenia, świeże warzywa i owoce są myte, mieszane oraz pakowane.
Hurtownia dostarcza krojone warzywa i owoce oraz nieprzetworzone owoce i warzywa do bardzo zróżnicowanej bazy klientów.

Oferujemy

  • Stała oraz stabilna praca (pełny etat)
  • Stawka początkowa €13,27 + jednorazowy bonus po przepracowanych 26 tygodniach
  • Zapewniamy zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • Cotygodniowe wynagrodzenie

Obowiązki

  • Ręczne i maszynowe krojenie warzyw i owoców: mycie, suszenie, mieszanie i pakowanie
  • Przygotowanie oraz obsługa maszyn do cięcia i pakowania warzyw i owoców
  • Kontrola produktów
  • Wykonywanie pracy według różnych receptur
  • Pracę należy wykonywać według systemu FIFO (first in first out), aby jakość produktów została utrzymana
  • Dbanie o  porządek i bezpieczeństwo w pracy
  • Dokładne mycie oraz dezynfekcja

Godziny pracy

Praca obejmuje 2 zmiany:

Od 6:00 do około 15:00 i od 13:00 do około 22:00

Praca od poniedziałku do piątku. W zależności od ilości zamówień od 7 do 11 godzin pracy dziennie.

Czasami praca również w sobotę.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Dostępność na dłuższych okres czasu
  • Prawo jazdy jest obowiązkowe!
  • Znajomość języków obcych nie jest wymagana
  • Znajomość języka polskiego jest wymagana!
  • Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym profilu (branży)

Profil firmy

Siedziba klienta znajduje się w Eindhoven.

Firma składa się z 2 różnych oddziałów, hurtownia i produkcja warzyw ciętych.

Na podstawie zamówień od zleceniodawców, w hurtowni codziennie są przygotowane i dostarczone produkty dla różnych klientów w różnych  branżach.

Na dziale produkcji warzywa i owoce są myte, krojone, wirowane oraz pakowane.

Godziny 38
Wynagrodzenie € 13,27
Miasto Eindhoven

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej z ! są obowiązkowe.

Dane osobowe
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Życiorys

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja