Oferty pracy

Przegląd ogłoszeń

Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 522 [vacancyId:protected] => 185 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => 3333 [title:protected] => Machine Operator [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Veghel [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => Nederland [functionId:protected] => [functionName:protected] => Machine Operator [functionNameXml:protected] => Machine Operator [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] => [contactId:protected] => [contactName:protected] => Alicja Schomburg [contactEmail:protected] => a.schomburg@l-a-b.nl [contactPhone:protected] => [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => 39 [salary:protected] => 13,79 [salaryMinimum:protected] => 13.79 [salaryMaximum:protected] => 14.27 [salaryType:protected] => hour [worktime:protected] => [offers:protected] => [demands:protected] => [description:protected] => [companyProfile:protected] => [socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => [vacancyHeroImage:protected] => [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 51.6157885 [lng:protected] => 5.5392399 [active:protected] => 0 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-04-16 14:47:11 [responsibilities:protected] => )

Operator Maszyny

Kandyduj

4444 180 widoki Veghel 39 13,79 Operator Maszyny

Opis

Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika na stanowisko: Operator Maszyny.

Jako operator maszyny będziesz odpowiedzialny za obslugę maszyn zajmujących się produkcją prętów zbrojeniowych.

Oferujemy

  • Stawka: €13,79 - €14,27 (uzależniona od doświadczenia kandydata)
  • Wynagrodzenie wpływające co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Transport do pracy

Obowiązki

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości na każdym etapie pracy
  • Ustawienia parametrów maszyny
  • Zgłaszanie awarii i drobne naprawy
  • Przygotowywanie produktu do wysyłki i dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Godziny pracy

2 zmiany: 06:00-15:00 oraz 08:00-17:00

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wymagane CV w języku angielskim

Profil firmy

Nasz klient zajmuje się produkcją i dostawą prefabrykowanych podłóg systemowych z betonu.

Są aktywni w Holandii, Belgii i Niemczech.

Nasz zleceniodawca to:

  • Duża elastyczność
  • Niezawodność dostaw
  • Duże możliwości produkcyjne
  • Produkty wysokiej jakości

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Godziny 39
Wynagrodzenie 13,79
Miasto Veghel

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej z ! są obowiązkowe.

Dane osobowe
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Życiorys

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja